Lidé

Lidí se kolem vozů Lada pohybuje poměrně dost. Zastoupení je pestré, profesionály počínaje a nadšenci Ladu nevlastnícími konče. Další členění by mohlo být na osoby zaregistrované na fóru a na osoby, které nejsou zaregistrovány. Nebo také na ty, kteří mají své internetové stránky o Ladách a na ty, kteří je nemají.

A nebo je nejlepší nic nečlenit, protože lidé pohybující se kolem značky Lada mají kromě vozů Lada několika společných charakteristických vlastností, které lze při každém setkání vnímat a které je spojují.

Jsou to například:

Zní to jako ráj? Jakoby LADAfandové byli lidé reality a smyslů zbavení? Nebo jakoby byli LADAfandové všichni stejní? Zamyslete se nad svými blízkými, nebo blízkými se kterými byste chtěli žít. Představíte si k tomu neustálé rozbroje, předhánění, rivalitu a nebo si raději představíte klid, pohodu, zázemí? Ano LADAfandovství je právě o tom najít klid a zázemí při řešení nějakého problému, najít pohodu na srazu a na diskusním fóru. A co nezasvěcený čtenář s tím? Měl by to vyzkoušet, zamyslet se jestli je opravdu pravda vše špatné co o vozech LADA jen slyšel a nejlépe se přidat i se svým strojem, k nám LADAfandům, nejlepší bude když si to každý zkusí sám.

V internetovém dění kolem Lady hraje nejdůležitější roli diskusní fórum, k jehož členům se může přidat a diskutovat každý, kdo to myslí vážně a opravdově. Nebo se rovnou staň členem našeho LADA Klubu CS, o.s.

Novinky

Lada Vesta Signature

Po prodloužených verzích "Premier" sedanů předchozích modelových řad 2110 a Priora přichází na řadu i Vesta.

Návrat do Maďarska

Lada pro uvedení nových modelů v Evropě zvolila Maďarsko, zároveň se tím po delší době oficiálně vrací na tamní trh.
Přejeme mnoho prodejních úspěchů!

 

Srazy

Příští sraz

Poslední sraz

Poslední sraz se konal 15.–17. 9. 2017 na Moravě v kempu Olšovec v Jedovnici u Blanska,.
Fotografie ze srazu najdete na fóru.

 

Insignie

Klubová vlajka

club flag
 

Vzhled